PL EN

OFERTA

 

Współpracę rozpoczynamy od niezobowiązującej rozmowy o inspiracjach, trendach, o kolorach i podróżach, która ma na celu ustalić wizję, potrzeby i oczekiwań inwestora.
 
Po wykonaniu inwentaryzacji fotograficznej i rysunkowej przestrzeni, rozpoczynam pracę projektową w oparciu o ustalonych wytycznych, budżetu i uzgodnionego zakresu prac. Projekt wnętrz dzielę na poszczególne etapy które pomagają w organizacji pracy i w dopilnowaniu ustalonego harmonogramu.
 
Projekt koncepcyjny służy do ustalania docelowych funkcji każdego z projektowanych pomieszczeń. Za pomocą rzutów, widoków kluczowych ścian, szkiców, wizualizacji, inspiracji, katalogów i próbników, przedstawione zostają główne założenia funkcjonalne i estetyczne projektu.
 
Projekt wykonawczy jest narzędziem do ‘wyprodukowania’ wspólnie ustalonej koncepcji. Komplet czytelnych rysunków pozwolą podwykonawcom płynnie rozwijać i zmaterializować wszystkie ustalone założenia –pracy budowlane, instalacyjne, montażowe, meblowe, tapicerskie, krawieckie czy dekoratorskie są prowadzone od początku do końca wg. koncepcji.
 
Nadzór autorski połączony jest z pomocą w wyborze i koordynacją przy zamówieniu gotowych elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych (ceramika, armatura, meble, oprawy oświetleniowe, dzieła sztuki, dodatki dekoracyjne, farby i tapety ścienne, dekoracja okien, elementów szklanych i kamiennych, sztuka użytkowa). Również polecę rzetelnych dostawców i podwykonawców wszystkich branż. 

Przykładowa aranżacja

^ Wróc na górę